Profil firmy

 

Naša firma vznikla v roku 2000 a na slovenskom trhu disponujeme bohatými skúsenosťami v obore už od roku 1996. Špecializujeme sa hlavne na výrobu a predaj kancelárskeho nábytku a komplexné zariaďovanie interiérov na kľúč. Predovšetkým ide o nábytok a zariadenie určené do kancelárskych priestorov, čiže nábytok typizovaný (sektorový), atypicky vyrábaný na mieru, sedací a kovový nábytok, koberce, parkety, žalúzie a iné doplnky. Okrem vlastnej výroby dlhodobo spolupracujeme s množstvom renomovaných slovenských i zahraničných výrobcov kancelárskeho a sedacieho nábytku, čo nám umožňuje v maximálnej forme vyhovieť všetkým požiadavkám našich klientov od najjednoduchších až po najnáročnejšie vo všetkých smeroch (tj.kvalitné vypracovanie projektov na ponúkané produkty, cena, dodacie lehoty, doprava, montáž, záručný a pozáručný servis bez obmedzenia a flexibilita). Za obdobie nášho pôsobenia na slovenskom trhu sa nám podarilo úspešne vybaviť veľké množstvo spokojných zákazníkov a tým aj preraziť v ťažkom konkurenčnom boji, čoho sú dôkazom aj naše referencie, medzi ktorými sa nachádzajú významné spoločnosti, banky, poisťovne, obchodné predajné priestory, štátne organizácie a inštitúcie a mnohé iné spoločnosti.

Hlavný dôraz kladieme k individuálnemu prístupu ku každému zákazníkovi a so snahou zhmotniť jeho predstavy a požiadavky, bez ohľadu na to, či sa jedná o malú jednoduchú pracovňu alebo celú administratívnu budovu.

Naša firma disponuje vlastným vozovým parkom, vďaka ktorému vieme zákazníkovi dodať tovar expresne a promtne, pri odbere zo skladových zásob okamžite alebo do niekoľkých pracovných dní.

 

V našej šírokej ponukovej škále nájdete :

•  kancelársky nábytok – luxusný, nábytok pre vedúcich pracovník, managerov, administratívnych pracovníkov

•  sedací nábytok – stoličky a kreslá v plastovom a kovovom prevedení v rôznych kvalitatívnych triedach, látkové, kožené, otočné, rokovacie, jedálenské, kuchynské, sedacie súpravy kožené alebo látkové (výber možný podľa vzorkovníka)

•  nábytok do ambulancií – predovšetkým určený pre všeobecných lekárov a pediatrov : presklené liekové skrinky, drevené registračné skrine, prebalovacie skrinky v celodrevenom prevedení alebo v kombinácii s kovovými prvkami

•  kovový nábytok – skrine policové, roletové, dvojdverové, presklené, regále, šatníky, registračné skrine rôznych formátov